Chcete být sb? TADY

Přeštěhováno na TENTO BLOG

Škola a úvaha

22. června 2012 v 20:53 | Lorian |  jiné
Ani jsem nic nenapsala o konci školního roku-ů tak to jdu napravit :)
Jak jsem psala, že budu psát slohovku tak jsem jí nepsala, protože jsem byla(díkybohu) nemocná :), stejně tak větší test z Aj, ale toho je mi napůl líto-zkoušela jsem si ho doma a měla bych ho dobře.ale byla jsem jen nachlazená takže v pondělí jsem šla zas do škooooly...
v pondělí to bylo dobrý psaly jsme jen laborku z fyziky, na kterou jsem se nemusela učit a tyk to dopadlo hůř xD(1-2) a o dvouhodinovce těláku jsme šli na procházku-u rybníky jsme si namočili nohy což bylo moc fajn :)
V úterý jsme psaly strašliváckej test z přírody, musela jsem se učit spoustu blbostí-třeba že hluchavkovité mají 4 tyčinky apod. ... a ještě jsem musela přinest herbář(naštěstí jsem na to nezapoměla) kterej dopad dobře(1) a ta příroda trochu hůř-myslim že 1-(cca) .
Ve středu jsme si ještě napsaly mini test z fyziky zase 1-2 a ve čtvrtek 4. čtvrtletku z matiky-neštěstí za 1, potom jsme ješště psali děják-to si nepamatuju, asi 1- a sbírali jsme miliony jedniček z větného rozboru v 4j(já jsem nasbírala 6 xD) ale dnes, v pátek to bylo nej, 1. hodinu jsme napsaly zameškaný hodiny apod.ještě jsme opravovaly sloh a diktát- to se mi vyhnulo, v diktátě jsem chyby neměla a sloh jsem nepsala xD)-pak jsme byli 2 hoďky na kompecha mohli jsme si naštěstí dělat, co jsme chtěli-tak jsemsi hned došla na howrse... a o výtvarce(dvouhodinovka) jsem si jen rozdali výkresy(a někdo, třeba já, ještě něco malého namaloval) některý možná nafotim.
pak jsme měli oběd a hurá domů- já jsem ještě šla na soubor-skončil dřív, tak jsem šla ke koním, což mě jen naštvalo-koně jsou jen když tam jsou min 2 lidi, jedny holky řikaly, že tam půjdou a vůbec tam nepřišly takže jsem mohla jen rozdat jablko-ale aspoň to...
Teď píšu superdlouhgej článek, před chvilkou jsem odeslala časopis a těším se na prázdniny. Ale je mi tak líto, že deváťáci odcházejí! Měla jsem tam dobré přátele a najednou budou pryč-kvůli tomu si tak napůl nepřeju, aby už byly prázdniny. Ale na druhou stranu ty prázdniny potřebuju, poslední dobou se už nedokážu soustředit(ale k tomu nepatří malování do sešitu z matyky-to je normální-apoň u mě) takžééé...
Příští týden už jen odevzdáme učebnice a budeme si hrát xD možná i s béčkem půjdeme k rybníku a v pátek začínají prázdniny. Už se moc těším na tábor, na kterém snad potkám Schleichovku :).
Tak se mějte hezky, doufám že jste z tak super-ultra dlouhýho článkui nezgebli přežijete zbytek školy, já si teď asi kapku pohraju s křečkem a možná budu vyrábět.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | E-mail | Web | 22. června 2012 v 21:04 | Reagovat

Závidím ti laborku z fyziky. My odkedy máme nového učiteľa, tak ich už nerobíme -_-

2 Lorian Lorian | Web | 22. června 2012 v 21:10 | Reagovat

[1]: fakt, já laborky moc nemusim... zvlášť z fyziky

3 schleichovka schleichovka | Web | 23. června 2012 v 9:47 | Reagovat

no, my vždycky o fyzice a o matice jdem na Pc, a tam si hledáme třeba lom světla, archimedův zákom a tak :)

to máš dobrý, asi se učíš hóóo´dně dobře, já letos mám první trojku :((

taky se na tebe moc těším :D

ps. koukni na můj nejdelší článek:

http://nejjekrecek.blog.cz/1206/kamaradstvi-ja-a-krecek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama